<listyle=”background-color: transparent;background-image: url(’http://www.helst.pl/wp-content/uploads/2017/10/slider_3.jpg’);background-position: center center;background-repeat: no-repeat;background-size: cover;”data-in=”slideUp”data-ease-in=”300″data-out=”slideLeft”data-ease-out=”300″data-time=”3000″> <listyle=”background-color: transparent;background-image: url(’http://www.helst.pl/wp-content/uploads/2017/10/slider_1.jpg’);background-position: center center;background-repeat: no-repeat;background-size: cover;”data-in=”slideDown”data-ease-in=”300″data-out=”slideRight”data-ease-out=”300″data-time=”3000″>

Duży wybór pojazdów
W naszej ofercie znajdziesz bogatą flotę pojazdów, od ekonomicznych modeli po klasę luksusowych pojazdów. W ostatnim czasie otworzyliśmy także sekcje aut terenowych, które można wypożyczyć od ręki.
Przystępna cena
W naszej wypożyczalni stawiamy na klienta, a nie na bezkompromisowy zysk. Dzięki temu, że posiadamy dużo auta z różnych kategorii cenowych, to na pewno znajdziesz pojazd do Twoich potrzeb.
Duża liczba punktów
Działamy na terenie całego kraju, dzięki czemu możesz pojechać do docelowego punktu nie martwiąc się jak zwrócić pojazd. Z każdym rokiem liczba naszych punktów rośnie.

Wypożyczalnia samochodów Helst

O nas

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz motocykli. Dodatkowo posiadamy własny warsztat gdzie zajmujemy się kompleksową mechaniką pojazdową i wulkanizacją. Posiadamy punkt na terenie całego kraju, które z każdym rokiem zwiększają swoją liczbę.

Dlaczego my?

Nasza firma posiada duże doświadczenie w branży motoryzacji, zbierane już od wielu lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przegotowujemy ofertę spersonalizowaną do jego potrzeb. Nasi stali klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty i promocje, a także darmowe wejściówki na imprezy pokazowe organizowane przez nas. Możemy się pochwalić bogatą flotą pojazdów od ekonomicznych po pojazdy luksusowe.

Kontakt

kontakt@helst.pl